Karrier

A RabIT célja egy olyan munkaközösség kialakítása, amely biztos jövőt jelent csapatunk minden tagjának.

Számodra is többet jelent az informatika, mint csak egy szakma? Célod a folyamatos szakmai fejlődés? Szeretsz önállóan dolgozni, de egy csapatban is megállod a helyed?
Mi biztosítjuk számodra a lehetőségeket. Jelentkezz még ma, és légy dinamikusan fejlődő közösségünk legújabb tagja!

IT Staff Augmentation

Csapatszellem

A közös munka során folyamatosan segítjük, támogatjuk egymást. Az új csapattagokat mentorok segítik a felzárkózásban és a továbbfejlődésben. A közösségi szellem erősítéséért rendszeresen szervezünk csapatépítő programokat és gaming esteket is.

Önfejlesztés

Támogatunk (és nem csak lelkileg) új programnyelvek, vezetői képességek és idegennyelvek elsajátításában. Képességeid fejlesztésével egyidőben lehetőséged lesz a folyamatos szakmai előmenetelre is.

Kellemes munkahely

Tudjuk, hogy mindenki számára fontos az egészséges munka-magánélet egyensúly és a nyugodt, barátságos munkakörnyezet. Fontos számunkra, hogy minden csapattársunk élvezze a munkáját, és ne egy mély, nehéz sóhajjal indítsa a hétfő reggeleket.

Értékesítési munkatársat keresünk szegedi irodánkba. Ha lelkes, vállalkozó szellemű és ambíciózus vagy, aki szeretne csatlakozni egy dinamikusan fejlődő céghez, akkor itt a helyed.

Feladatok:

  • Értékesítési stratégia elkészítésében, illetve megvalósításában való aktív részvétel
  • Kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel személyesen, telefonon és e-mailben
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Ügyfél igények kezelése
  • Potenciális ügyfelek számára szolgáltatásaink értékesítése, fejlesztési ajánlatok elkészítése, utánkövetése
  • Megbeszélések kezelése, nyomon követése, határidők betartása, találkozók megszervezése és lebonyolítása
  • Szerződések adminisztratív kezelése
  • Ügyfél kapcsolattartás

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ügyfél központú gondolkodás
  • Innovatív, stratégiai gondolkodásmód
  • Kiváló tárgyalási és prezentációs készség
  • Gyakorlat rendelések, ajánlatok és szerződések kezelésében
  • Pontosságra, precizitásra való törekvés
  • Tervezési és szervezési készség

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • IT területén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Informatikai érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Szakmai fejlődés
  • Változatos feladatok
  • Családias légkör, barátságos környezet